Fotel do masażu

Fotel do masażu Florencja

 1. Nowy, regulowany tylny mech masażu 3D (mech 5-stopniowy), może wysuwać się maksymalnie 8 cm dla większego komfortu masażu pleców.

  Najdłuższy zakres masażu 49 „(125 cm) od szyi do ud powoduje, że zasięg masażu jest o 60% dłuższy niż masaż ogólny w tradycyjnym fotelu.
 2. Gdy włączymy fotel, jego górna część przesuwa się o 28 cm do przodu. Pozwala to na minimalne ustawienie oparcia fotela od ściany.
 3. Posiadając inteligentny telefon lub tablet (IOS i / lub Android) przez połączenie Bluetooth bezprzewodowo sterujemy fotelem.
 4. Pozycja Zero-Gravity. Opracowane przez NASA najbardziej komfortowe położenie naszego ciała, nie obciążające mięśni, układu kostnego i stawowego.
 5. Obrotowy masaż ramieniowy. Masaż ramion może obracać się o 90 °. Pozwala na wyregulowanie masażu ramion dla osób wysokich lub niskich.
 6. Podnóżek wykrywa automatycznie stopy użytkownika, a następnie oblicza jego wysokość dopasowując długość nóg. Podnóżek wysuwa się do 18cm.
 7. Za pomocą bluetootha możemy odsłuchiwać muzykę, wzbogacając masaż o muzykoterapię.
 8. Fotel został wyposażony w system masażu trzy rolkowego dla każdej ze stóp.
 9. Masaż poduszkami powietrznymi obejmuje ramiona, dłonie, plecy, biodra, uda, nogi.
 10. Specjalny podgrzewacz z włókien węglowych podgrzewa nam okolice lędźwiowe i łydki.
 11. Odpowiednia wielkość i rozmiar pozwala dopasować model do naszych potrzeb.

Specyfikacja techniczna:
Nazwa urządzenia: Luksusowy wielofunkcyjny fotel masujący

Cena fotelu:
24 500 zł brutto

Zabieg na fotelu:

 • 20 min: 50 zł
 • 30 minut 70 zł.

Aktywni na
facebooku

Klinika Biorezonansu

Porady, opisy przypadków, autorskie wykłady dr Marcina Sowińskiego i nie tylko.

Medycyna naturalna

Profil poświęcony zgłebianiu wiedzy na temat medycyny naturalnej.

Borelioza

Aktualne informacje na temat boreliozy.

Nota prawna

Wykonywane diagnozy i terapie w Klinice Biorezonansu metodami biorezonansu nie są diagnozami i zabiegami medycznymi, a wykorzystywany sprzęt nie jest aparaturą medyczną w sensie medycyny akademickiej. Są to komplementarne terapie informacyjno-holistyczne, których celem jest profilaktyka i wspieranie organizmu w powrocie do jego wyrównanych funkcji, czyli tzw homeostazy. Metodami biorezonansu nie leczymy, nie zajmujemy się stanami ostrymi, nie stawiamy diagnoz lekarskich, ani nie zmieniamy zaleceń lekarskich. Wszystkie informacje i materiały dostępne na stronie www.klinika-biorezonansu.pl służą jedynie celom edukacyjnym i nie mogą być stosowane zastępczo do diagnozy lekarza. Nie są też podstawą do stawiania ostatecznej diagnozy i podejmowania leczenia. Leczenie zawsze należy konsultować z lekarzem medycyny. Podczas stosowania terapii komplementarnych zalecamy skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym w celu oceny i ewentualnej diagnostyki stanu zdrowia. Zajmujemy się medycyną informacyjną i detoksykacyjną, holografią medyczną i homotoksykologią kliniczną. Nie należy samowolnie zmieniać zaleceń lekarskich na podstawie uzyskanej w naszym ośrodku diagnozy. W tym celu konieczna jest konsultacja lekarska. Przedstawiamy powyższą notę prawną w celu zaznajomienia naszych klientów o zakresie świadczonych usług metodą biorezonansu przed skorzystaniem z naszych diagnoz i terapii.