Generator plazmowy Sanoplasma

Generator Sanoplasma wykorzystuje wyładowania plazmowe jako medium transmisji impulsów elektromagnetycznych do niszczenia komórek rakowych, wirusów, bakterii, pasożytów, grzybów, drobnoustrojów i innych patogenów chorobotwórczych. Inspiracją dla twórców tego urządzenia była wiedza i doświadczenie geniusza ubiegłego wieku dr Royal Raymond Rife’a, która zaowocowała powstaniem unikalnego aparatu na miarę światową.

W chwili obecnej na świecie są produkowane różne urządzenia tego typu. Konkurencyjny generator amerykańskiego wynalazcy James’a Bare’a intelektualnego spadkobiercy dr Rife’a – nie zbliża się nawet parametrami do Sanoplasmy. Osiąga max. 500 kHz przy 900 kHz jakie może wytwarzać generator plazmowy Sanoplasma. Generator plazmowy Sanoplasma zbudowano wykorzystując najnowsze osiągnięcia nauki i techniki. Jego ogromną zaletą jest uzyskiwanie sygnału wyjściowego w postaci czystej fali prostokątnej o ściśle określonych parametrach emisji z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku w zakresie od 1 Hz do 900 kHz. Jest możliwość ustawienia tzw. wymiatania częstotliwości w określonych przedziałach, baza zawiera kilkadziesiąt tysięcy programów z prawie 10 źródeł. Do bazy można dodawać nieograniczoną ilość własnych autorskich programów.

Generator Sanoplasma można używać w gabinecie medycyny naturalnej oraz w warunkach domowych. Jego ogromną zaletą jest tzw. funkcja Biofeedback. Podczas skanowania wybranego programu poprzez specjalny czujnik umieszczany na uchu lub palcu, mozna wybrać do nowego programu tylko te, które wywołują reakcję wegetatywną, co pozwala eliminować z programu częstotliwości nieaktywne i podawać potem indywidualnie dobrane częstotliwości aktywne dla danego człowieka aktualnie. Mozna też co kilka zabiegów ponownie dobierać nowe aktywne częstotliwości. Fale elektromagnetyczne emitowane przez ten aparat działają w promieniu kilkunastu metrów. To znaczy, że mogą oddziaływać na kilka lub kilkanaście organizmów ludzkich znajdujących się w tym samym pomieszczeniu co Sanoplasma. W naszej praktyce zastosowanie Generatora plazmowego Sanoplasma zamiast RPZ 14 znamiennie skróciło czas i ilość zabiegów w celu osiągnięcia poprawy. Już po dwóch dwugodzinnych zabiegach np osoba 18 letnia chodząca od dawna o kulach, która z nieznanych przyczyn miała porażenia nerwów, opadanie stóp, ze znaczną poprawą zaczęła samodzielnie chodzić. W badaniu jako przyczyna wyjściową zlokalizowano boreliozę oraz babeszjozę.

Prowadzimy sprzedaż urządzeń oraz szkolenia ze sposobów ich wykorzystania. Cena urządzenia netto 14500. Do ceny warto doliczyć walizkę aluminiową za 800 zł brutto. całość brutto kosztuje 18635 zł. Istnieje możliwość pozyskania lisingu na ten sprzęt.

W czasie zabiegów dodatkowo można u nas wykupić masaż najnowszym fotelem do masażu lub zabiegi rehabilitacyjne opisane w zakładce porady.

W sprawie zakupu generatora plazmowego Sanoplasma prosimy o kontakt:

tel. 731 750 890 lub mailowy kontakt@bcgclinic.pl

Aktywni na
facebooku

Klinika Biorezonansu

Porady, opisy przypadków, autorskie wykłady dr Marcina Sowińskiego i nie tylko.

Medycyna naturalna

Profil poświęcony zgłebianiu wiedzy na temat medycyny naturalnej.

Borelioza

Aktualne informacje na temat boreliozy.

Nota prawna

Wykonywane diagnozy i terapie w Klinice Biorezonansu metodami biorezonansu nie są diagnozami i zabiegami medycznymi, a wykorzystywany sprzęt nie jest aparaturą medyczną w sensie medycyny akademickiej. Są to komplementarne terapie informacyjno-holistyczne, których celem jest profilaktyka i wspieranie organizmu w powrocie do jego wyrównanych funkcji, czyli tzw homeostazy. Metodami biorezonansu nie leczymy, nie zajmujemy się stanami ostrymi, nie stawiamy diagnoz lekarskich, ani nie zmieniamy zaleceń lekarskich. Wszystkie informacje i materiały dostępne na stronie www.klinika-biorezonansu.pl służą jedynie celom edukacyjnym i nie mogą być stosowane zastępczo do diagnozy lekarza. Nie są też podstawą do stawiania ostatecznej diagnozy i podejmowania leczenia. Leczenie zawsze należy konsultować z lekarzem medycyny. Podczas stosowania terapii komplementarnych zalecamy skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym w celu oceny i ewentualnej diagnostyki stanu zdrowia. Zajmujemy się medycyną informacyjną i detoksykacyjną, holografią medyczną i homotoksykologią kliniczną. Nie należy samowolnie zmieniać zaleceń lekarskich na podstawie uzyskanej w naszym ośrodku diagnozy. W tym celu konieczna jest konsultacja lekarska. Przedstawiamy powyższą notę prawną w celu zaznajomienia naszych klientów o zakresie świadczonych usług metodą biorezonansu przed skorzystaniem z naszych diagnoz i terapii.