Kadra

Marcin Sowiński
lekarz medycyny

Jestem lekarzem z wieloletnią praktyką ogólną, rodzinną, internistyczną. W zakresie biorezonansu wykorzystuję metodę Vega-Testu, do terapii dobieram odpowiednie komputerowe programy terapeutyczne z zakresu określonych częstotliwości fal elektromagnetycznych.

Joanna Sowińska
doradca zdrowotny, naturopata

Jestem profesjonalnym doradcą zdrowotnym. Przeprowadzam badania biorezonsem metodą Vega-testu. W terapii wykorzystuję preparaty informacyjne, programy ziołowe do oczyszczania organizmu, terapię czaszkowo-krzyżową, odpowiednio dobrane suplementy.

Anna Łaba
fizjoterapeuta

Jestem doświadczonym fizjoterapeutą z dużym doświadczeniem pracy z pacjentami neurologicznymi i ortopedycznymi, prowadzę usługi rehabilitacyjne i profesjonalne masaże: kosmetyczny i lecznicze.

Artur Pudło
kardiolog

Wysokiej klasy specjalista od nadciśnienia tętniczego - hipertensjolog oraz specjalista chorób wewnętrznych – internista.

mgr Wojciech Fenger
rehabilitant

Dyplomowany fizjoterapeuta, specjalista terapii czaszkowo-krzyżowej, masażu Masaż Lomi Lomi Nui, masażu ajurwedyjskiego głowy, masażu leczniczego kręgosłupa i wielu innych technik.

Aktywni na
facebooku

Klinika Biorezonansu

Porady, opisy przypadków, autorskie wykłady dr Marcina Sowińskiego i nie tylko.

Medycyna naturalna

Profil poświęcony zgłebianiu wiedzy na temat medycyny naturalnej.

Borelioza

Aktualne informacje na temat boreliozy.

Nota prawna

Wykonywane diagnozy i terapie w Klinice Biorezonansu metodami biorezonansu nie są diagnozami i zabiegami medycznymi, a wykorzystywany sprzęt nie jest aparaturą medyczną w sensie medycyny akademickiej. Są to komplementarne terapie informacyjno-holistyczne, których celem jest profilaktyka i wspieranie organizmu w powrocie do jego wyrównanych funkcji, czyli tzw homeostazy. Metodami biorezonansu nie leczymy, nie zajmujemy się stanami ostrymi, nie stawiamy diagnoz lekarskich, ani nie zmieniamy zaleceń lekarskich. Wszystkie informacje i materiały dostępne na stronie www.klinika-biorezonansu.pl służą jedynie celom edukacyjnym i nie mogą być stosowane zastępczo do diagnozy lekarza. Nie są też podstawą do stawiania ostatecznej diagnozy i podejmowania leczenia. Leczenie zawsze należy konsultować z lekarzem medycyny. Podczas stosowania terapii komplementarnych zalecamy skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym w celu oceny i ewentualnej diagnostyki stanu zdrowia. Zajmujemy się medycyną informacyjną i detoksykacyjną, holografią medyczną i homotoksykologią kliniczną. Nie należy samowolnie zmieniać zaleceń lekarskich na podstawie uzyskanej w naszym ośrodku diagnozy. W tym celu konieczna jest konsultacja lekarska. Przedstawiamy powyższą notę prawną w celu zaznajomienia naszych klientów o zakresie świadczonych usług metodą biorezonansu przed skorzystaniem z naszych diagnoz i terapii.