Metody

BRT

Podstawową zasadą działania BRT jest inwersja: drgania pochodzące z ręki pacjenta są przekazywane na wejście urządzenia, a następnie inwertowane o 180°, wzmacniane i przekazywane z wyjścia urządzenia do drugiej ręki pacjenta. Tłumione (eliminowane) są przy tym drgania patologiczne, a normalne, tj. fizjologiczne, tylko nieznacznie są osłabiane, co jest czynnikiem trenującym. Drgania elektromagnetyczne charakterystyczne dla pacjentów pobierane są z elektrod oraz poddawane odpowiedniemu przetworzeniu w urządzeniu elektronicznym.

Po nabraniu wyraźnego działania terapeutycznego ponownie zostają skierowane do pacjenta. Urządzenie nie gromadzi informacji od pacjentów, przyjętych na początku leczenia, wszystkie sygnały całej sesji leczenia okazują wpływ na organizm. Sygnały otrzymywane od pacjentów są przekształcane w urządzeniu na sygnały o działaniu terapeutycznym, a ich wpływ na organizm natychmiast pokazuje zmianę w spektrum drgań własnych. W rezultacie tego stopniowo jest przywracana dynamiczna równowaga w organizmie (homeostaza).

Diagnostyka Volla

Ocena aktywności układów meridianalnych ( nadmierne obniżenie lub pobudzenie meridianów ) organizmu z wykonaniem zabiegu przywracania równowagi meridianalnej. Istotnym elementem metodyki Volla są dalekowschodnie koncepcje dotyczące funkcjonowania ludzkiego organizmu i jego uzdrawiania. Wykorzystuje się w niej przejęty z chińskiej medycyny system meridianów (czyli kanałów energetycznych, którymi w organizmie krąży chi – energia życiowa) i punktów akupunkturowych.

Gdy powstaje blokada w meridianie, wywołana np. stanem zapalnym lub blizną, energia nie może dalej przepływać, co więcej, kierunek przepływu zmienia się. Prowadzi to do powstania błędnego układu biegunowego i zaburzenia pracy narządów. Wykorzystujemy niezwykłe właściwości wody strukturyzowanej w specjalny sposób do przywracania równowagi energetycznej organizmu.

Express test

Po 1 minucie badania za pomocą 6 elektrod uzyskuje się poglądowe informacje na temat stanu zdrowia badanej osoby.
Badanie obejmuje:

  • określenie stanu poszczególnych narządów organizmu, m.in czy funkcje są zaburzone, w jakim stopniu?
  • wstępne diagnozy, nieprawidłowości
  • ustalenie indywidualnej diety
  • wskazanie na niedobory witamin i minerałów
  • graficzne zobrazowanie poszczególnych poziomów kręgosłupa z określeniem miejsc patologii

Po wykonaniu badania możliwe jest podjęcie sesji terapeutycznej wzmacniającej ogólnie organizm z elementami celowanej terapii na okreslone narządy.

Terapia falami milimetrowymi

Rekomendujemy państwu niezawodny aparat RGAmed, który dzięki wysyłaniu impulsów elektromagnetycznych stymuluje regenerację ludzkiego organizmu. Są to bowiem fale milimetrowe, czyli takie, które nadają na tej samej częstotliwości co komórki ludzkiego ciała. W ten sposób zachodzi niewyobrażalna regulacja w funkcjonowaniu narządów wewnętrznych. Oprócz lepszego przyswajania tlenu przez komórki, jak i skuteczniejszego wydalania produktów ubocznych, są one w stanie lepiej i szybciej odbierać impulsy z mózgu. Usprawnia się bowiem funkcjonowanie ich receptorów.

Każda choroba powoduje desynchronizację w działaniu naszych komórek. Aby ją przywrócić, potrzebna jest odpowiednia stymulacja. Wieloletnie badania rosyjskich naukowców pozwoliły na zaprojektowanie zdolnego do tego urządzenia. Dowiedz się więcej na temat naszego urządzenia RGAmed. Terapia falami milimetrowymi pozwala na znaczną poprawę samopoczucia i wyeliminowanie przykrych dolegliwości.

Sweeper

SWEEPER jest nowoczesnym połączeniem rezonansu:

  • elektromechanicznego (dwie elektrody ręczne)
  • elektromagnetycznego (pętla indukcyjna)

dzięki czemu uzyskujemy dwa rodzaje terapii opartych na częstotliwościach stosowanych razem lub osobno.

Sweeper to skuteczne urządzenie, które umożliwiałoby połączenie metod Huldy Clark i Raymonda Rife`a. Jak podaje Hulda Clark prąd nie dociera do każdego miejsca w organizmie, z czym często sama przyznaje, że miała problem. Rife z kolei opracował urządzenie, którego promień działania docierał do tych miejsc, do których nie docierał prąd, lecz było to urządzenie duże gabarytowo i ciężkie. Aby umożliwić łatwe korzystanie z obu metod jednocześnie, powstało urządzenie SWEEPER. Sweeper pozwala korzystać z trybu działania pola indukcyjnego oraz prądu. Dwa, niezależne generatory umożliwiają uruchomienie np. Programu Fal Schumanna oraz programu na pasożyty albo dwóch programów na pasożyty. Zwiększa to skuteczność.

Urządzenie pozwala nam skutecznie usuwać obciążenia z organizmu oraz wzmacniać i pobudzać do działania poszczególne narządy, wraz z całymi zasobami energetycznymi organizmu. Przykładowe zastosowania : antywirusowe, antybakteryjne, antygrzybicze, przeciwpasożytnicze, przeciwbólowe i klika tysięcy innych programów.

Aktywni na
facebooku

Klinika Biorezonansu

Porady, opisy przypadków, autorskie wykłady dr Marcina Sowińskiego i nie tylko.

Medycyna naturalna

Profil poświęcony zgłebianiu wiedzy na temat medycyny naturalnej.

Borelioza

Aktualne informacje na temat boreliozy.

Nota prawna

Wykonywane diagnozy i terapie w Klinice Biorezonansu metodami biorezonansu nie są diagnozami i zabiegami medycznymi, a wykorzystywany sprzęt nie jest aparaturą medyczną w sensie medycyny akademickiej. Są to komplementarne terapie informacyjno-holistyczne, których celem jest profilaktyka i wspieranie organizmu w powrocie do jego wyrównanych funkcji, czyli tzw homeostazy. Metodami biorezonansu nie leczymy, nie zajmujemy się stanami ostrymi, nie stawiamy diagnoz lekarskich, ani nie zmieniamy zaleceń lekarskich. Wszystkie informacje i materiały dostępne na stronie www.klinika-biorezonansu.pl służą jedynie celom edukacyjnym i nie mogą być stosowane zastępczo do diagnozy lekarza. Nie są też podstawą do stawiania ostatecznej diagnozy i podejmowania leczenia. Leczenie zawsze należy konsultować z lekarzem medycyny. Podczas stosowania terapii komplementarnych zalecamy skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym w celu oceny i ewentualnej diagnostyki stanu zdrowia. Zajmujemy się medycyną informacyjną i detoksykacyjną, holografią medyczną i homotoksykologią kliniczną. Nie należy samowolnie zmieniać zaleceń lekarskich na podstawie uzyskanej w naszym ośrodku diagnozy. W tym celu konieczna jest konsultacja lekarska. Przedstawiamy powyższą notę prawną w celu zaznajomienia naszych klientów o zakresie świadczonych usług metodą biorezonansu przed skorzystaniem z naszych diagnoz i terapii.