Porady

optiborelia

Jak łatwiej zdrowieć z boreliozy za pomocą ziół?

W praktyce i literaturze obserwujemy coraz więcej terapii zielarskich stosowanych w boreliozie i koinfekcjach boreliozy. Wśród tych receptur stale doskonałą pozycję znajdują protokoły Buchnera.

W oparciu o protokół podstawowy Buchnera jeden z polskich producentów przygotował znakomitą kompozycję ziół wykorzystując zmniejszenie ich objętości poprzez ekstrakty 10:1. Pozwala to naszym zdaniem jako równoważnik 6 innych kapsułek przyjmując osobno: andrographis, vilcacora, rdest japoński, czystek, szczeć, czosnek w jednej kapsułce umieścić ten złożony skład o porównywalnej sile biologicznego działania. Zamiast przyjmować 6 kapsułek mamy tylko jedną. Dlatego polecamy Opti Borelia w dawkach początkowych 2×1 odpowiednio je zwiększając. Ponieważ te terapie powinny trwać kilka miesięcy, przy zakupie 3 opakowań za pomocą linku z naszej strony można uzyskać rabat i kupić 1 opakowanie zamiast 129 zł za nową cenę 99 zł za opakowanie.

Zamawiam Opti Borelia

vita-line-total

Jak pomóc w zdrowieniu wykorzystując naturalne preparaty?

Zeolit w preparacie Vita Pure jest w 100% pochodzenia naturalnego. Jest specjalnie oczyszczany, rozdrabniany, energetytyzowany, po czym zawierając deklastrowaną, strukturyzowaną wodę posiada niezwykłe właściwości adsorbentu idealnie pochłaniającego metale ciężki i inne toksyny, które szczególnie intensywniej wydzielane są podczas zabiegów generatorami. Dodatkowo wzbogacony domieszką w 100% naturalnego dolomitu z kilkudziesięcioma makro- i mikroelementami wyrównuje ich niedobory w organizmie. Polecamy zakup na stronie internetowej, pod tym linkiem można skorzystać z rabatu polegającego na tym, że za zakup 3 opakowań czwarte otrzymujemy gratis.

Zamawiam Vita Pure

Jak dbać o powrót do zdrowia w boreliozie?

Istnieją ogromne różnice w podejściu do boreliozy na świecie. Środowisko lekarskie jest też bardzo podzielone w tej sprawie. Wydaje się, że najlepszym żródłem wiedzy na temat boreliozy w chwili obecnej staje się po prostu internet. Są różne fora, na których ludzie z całego świata  wymieniają się doświadczeniami ze swoich zmagań z tą chorobą. W zasadzie coraz więcej na ten temat wiedzą sami poszkodowani. To oni najlepiej potrafią doradzać o tym, co pomaga. Wspólnie z kolegą, Ireneuszem Klimczykiem uruchomiliśmy na Facebooku grupę otwartą „Borelioza”.

https://www.facebook.com/groups/252560801744799/

Jest tu kilkadziesiąt tysięcy osób, które właśnie wymieniają się informacjami na temat boreliozy. To piękne dzieło. Jest też kilka grup internetowych w języku angielskim:

http://lymebook.com/resources                                                                                                        http://lymecommunity.com                                                                                                                              http://lymenet.org/

 

Część 1 . Informacje ogólne

Terapia wykonywana przez aparaty, które są generatorami częstotliwości fal elektromagnetycznych ( w skrócie będą nazywane generatorami Reifa lub metodą biorezonansu ) jest opisana na różnych forach dotyczących boreliozy i uznawana tam  za metodę skuteczną i sprawdzoną. Jest to metoda eksperymentalna, która się wciąż rozwija i zmienia. Jest też mocno krytykowana przez medycynę konwencjonalną. W mojej opini, bazując na latach doświadczeń, uznaję że zarówno metoda biorezonansu jak i konwencjonalne leczenie antybiotykami bywa skuteczne w leczeniu boreliozy jako indywidualna terapia. Więcej pozytywnych efektów obserwuję po metodach biorezonansu. W Stanach Zjednoczonych działa grupa lekarzy tzw LLMDs ( Lyme Literate Medical Doctor ). W tej grupie stosuje się antybiotyki w boreliozie odważnie. Dziś wielu lekarzy bagatelizuje zupełnie sprawę boreliozy, nie zajmuje się jej diagnozowaniem i leczeniem, ale są i tacy, którzy włączają antybiotykoterapię profilaktycznie po każdym ukąszeniu kleszcza niezależnie od objawów. Z doswiadczenia wiem, że pomimo długotrwałej nawet dwuletniej terapii kilkoma antybiotykami u niektórych chorych bakterie borelii i objawy pozostają nadal. Antybiotykoterapia jest najskuteczniejsza im szybciej się ją wdraża w świeżej postaci zarażenia borelią, najlepiej do 24 godzin od momentu ekspozycji na kleszcza. W Polsce standardy lekarskie mówią o podawaniu antybiotyków po pojawieniu się tzw. rumienia wędrującego o średnicy ponad 5 cm. Myślę, tak jak wielu naukowców z USA, że nawet 60 % chorych na boreliozę ma nawet po kilku latach ujemne testy z krwi – przeciwciała IgG i IgM metodą ELISA, czy też Western-Blot. Stąd też wydaje się za zasadne zaczynać terapię u każdego, kto ma objawy boreliozy i ujemne testy. Dużą pomoc niesie wtedy zastosowanie diagnostyki metodami biorezonansu ( wykonujemy te testy w naszych Klinikach – zapraszamy ).

Marcin Sowiński

Jak dbać o zdrowie?

Wskazane jest optymistyczne patrzenie na siebie i świat nas otaczający.

Ważny jest ruch, aktywność fizyczna, regularne masaże. Polecamy badanie biorezonansem i przywracanie tą metodą harmonii bioelektronicznej naszego organizmu. Potężną moc ma miłość, przebaczenie, wiara, dbanie o dobre relacje z innymi. Szczególną uwagę należy zwracać na odpowiednią dietę. Nad zmianami w tym zakresie intensywnie pracujemy na każdej sesji z każdą osobą w naszej praktyce.

Aktywni na
facebooku

Klinika Biorezonansu

Porady, opisy przypadków, autorskie wykłady dr Marcina Sowińskiego i nie tylko.

Medycyna naturalna

Profil poświęcony zgłebianiu wiedzy na temat medycyny naturalnej.

Borelioza

Aktualne informacje na temat boreliozy.

Nota prawna

Wykonywane diagnozy i terapie w Klinice Biorezonansu metodami biorezonansu nie są diagnozami i zabiegami medycznymi, a wykorzystywany sprzęt nie jest aparaturą medyczną w sensie medycyny akademickiej. Są to komplementarne terapie informacyjno-holistyczne, których celem jest profilaktyka i wspieranie organizmu w powrocie do jego wyrównanych funkcji, czyli tzw homeostazy. Metodami biorezonansu nie leczymy, nie zajmujemy się stanami ostrymi, nie stawiamy diagnoz lekarskich, ani nie zmieniamy zaleceń lekarskich. Wszystkie informacje i materiały dostępne na stronie www.klinika-biorezonansu.pl służą jedynie celom edukacyjnym i nie mogą być stosowane zastępczo do diagnozy lekarza. Nie są też podstawą do stawiania ostatecznej diagnozy i podejmowania leczenia. Leczenie zawsze należy konsultować z lekarzem medycyny. Podczas stosowania terapii komplementarnych zalecamy skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym w celu oceny i ewentualnej diagnostyki stanu zdrowia. Zajmujemy się medycyną informacyjną i detoksykacyjną, holografią medyczną i homotoksykologią kliniczną. Nie należy samowolnie zmieniać zaleceń lekarskich na podstawie uzyskanej w naszym ośrodku diagnozy. W tym celu konieczna jest konsultacja lekarska. Przedstawiamy powyższą notę prawną w celu zaznajomienia naszych klientów o zakresie świadczonych usług metodą biorezonansu przed skorzystaniem z naszych diagnoz i terapii.