Terapie

Pan Janusz, lat 38

Borelioza z upośledzeniem słuchu

W 2015 roku na badanie zgłosił się pacjent z silnymi bólami stawowymi oraz laryngologicznym wynikiem badania, audiogram wykazał ubytek 50 % słuchu. Pacjent miał wykonane świeżo wyniki badań laboratoryjnych z krwi – dodatni wynik przeciwciał przeciwko boreliozie.

Podczas badania Vega Test ustalono:

  • Borrelia Burgdorferi
  • Wirus Epstain-Barr

Pacjent wypożyczył aparat Sweeper na okres 3 tygodni stosując biorezonans aktywny przeciwko tym patogenom. Zanim pacjent powrócił na badanie kontrolne po 3 tygodniach udał się do swojego lekarza laryngologa z prośbą o badanie audiometryczne. Ten sam lekarz tym razem stwierdził powrót do prawidłowych wartości 100 % słuchu.

Dolegliwości stawowe ustąpiły. Po 2 tygodniach nie stwierdzono dodatniego testu w kier. Borrelia z krwi

Chłopiec, lat 4

Autyzm u dziecka

Na badanie zgłosiła się matka z 4 letnim synkiem, u którego rozpoznano lekką postać autyzmu, na pograniczu zespołu Aspergera. Dziecko w chwili badania było pod opieką rehabilitantów i logopedów, mówiło tylko pojedynczymi sylabami.W badaniu ustalono:

  • Obciążenie wirusem odry
  • Glistą ludzką,
  • Candida rugosa,
  • Aspergillus niger,
  • Chlamydia pneumonia

Zalecono używanie aparatu Sweeper 2 sesje po 21 dni i preparaty odrobaczające. Po 6 tygodniach nastąpił całkowity powrót do zdrowia, chłopiec zaczął rozmawiać pełnymi zdaniami po polsku, patrzy się prosto w oczy, powrócił pełny kontakt emocjonalny.

Pani Joanna, lat 35

Problem z zajściem w ciążę

Pani Joanna lat 35 zgłosiła się głównie z powodu tego, że od roku nie mogła zajść w ciążę miała zespół braku owulacji, silne bóle migrenowe z wymiotami, dreszczami, obrzęki kończyn górnych i dolnych, bóle kończyn dolnych zapalenia dróg rodnych, otyłość, depresje. Wykryto u pacjentki obecność tęgoryjca psiego, borelii, motylicy wątrobowej, tasiemca karłowatego, chlamydii, rzęsistka, mycoplazmy, ureaplasmy, wirusów opryszczki.

Zastosowano terapię farmakologiczną albendazolem, dwumiesięczną terapię ziołowymi preparatami oraz preparaty holograficzne doustne zawierające środki drenażowe, przeciwdepresyjne oraz przeciw konkretnym ww patogenom. Uzyskano m.in. utratę masy ciała 13 kg, regulację funkcji rozrodczych, ustąpienie bólów migrenowych, prawie całkowite ustąpienie obrzęków kończyn. Aktualnie pacjentka pozostaje bez żadnej terapii gdyż po wielu staraniach, gdy nie pomagało leczenie ginekologiczne, zaszła właśnie w upragnioną ciążę.

Pani Krystyna, lat 80

Świąd całego ciała z wysypką głównie kończyn górnych

Pani Krystyna lat 80, emerytka zgłosiła się do naszego gabinetu biorezonansu po kilku latach walki z uporczywym świądem całego ciała z wysypką głównie kończyn górnych. Co miesiąc odwiedzała różnych dermatologów, wydając na same leki ok 600 zł miesięcznie nie licząc kosztów wizyt. Opakowania 5 rodzajów maści i kremów wystarczały na 1 tydzień i nie przynosiły oczekiwanych efektów. Po jednorazowej godzinnej diagnostyce i kilkudniowym stosowaniu prostego preparatu holograficznego w formie granulek sacharozy, które przez kilka minut umieszczone zostały w polu elektromagnetycznym o określonych częstotliwościach terapeutycznych, wszelkie dolegliwości skórne trwale ustąpiły.

W trakcie diagnostyki biorezonansem ustalono obecność pasożytów w przewodzie pokarmowym takich, jak: przywra kocia, tasiemiec nieuzbrojony, węgorek jelitowy, glista psia i ludzka, tasiemiec psi. Ustalono bardzo wysoki stopień wyczerpania układu immunologicznego. W terapii stosowano metody konwencjonalne takie jak albendazol oraz terapię holograficzną zawierającą preparaty drenażowe detoksykacyjne przeciwwysypkowe, immunostymulujące. Po kilku dniach uzyskano trwały efekt całkowitego ustąpienia dolegliwości skórnych.

Pani Danuta lat 40

Złe samopoczucie, osłabienie, bóle brzucha, głowy i wzdęcia

Pani Danuta lat 40, pracownik zakładu zielarskiego zgłosiła się z powodu ogólnego złego samopoczucia, osłabienia bólów brzucha, głowy i wzdęć. Badanie biorezonansem wykazało zapalenie jelita grubego typu colitis ulcerosa, zapalenie wątroby, zaburzenia żeńskiego, układu endokrynologicznego, wczesne stadium, obciążenie bakteryjne, grzybicze i pasożytnicze.

Zastosowano dwumiesięczną cztero-etapową terapię naturalną ziołową zawierająca m.in. oczyszczanie jelit, drenaż wątroby i dietę rozdzielną. Do terapii wykorzystano preparaty holograficzne w formie doustnej z preparatami drenażowymi przewodu pokarmowego, dróg rodnych, układu podwzgórzowo-przysadkowego, detoksykacyjne i regeneracyjne oraz farmakologiczne odrobaczanie albendazolem. Po dwóch miesiącah terapii nastąpiła dużą poprawę. Teraz czuje się dobrze i nie mam żadnych dolegliwości.

Aktywni na
facebooku

Klinika Biorezonansu

Porady, opisy przypadków, autorskie wykłady dr Marcina Sowińskiego i nie tylko.

Medycyna naturalna

Profil poświęcony zgłebianiu wiedzy na temat medycyny naturalnej.

Borelioza

Aktualne informacje na temat boreliozy.

Nota prawna

Wykonywane diagnozy i terapie w Klinice Biorezonansu metodami biorezonansu nie są diagnozami i zabiegami medycznymi, a wykorzystywany sprzęt nie jest aparaturą medyczną w sensie medycyny akademickiej. Są to komplementarne terapie informacyjno-holistyczne, których celem jest profilaktyka i wspieranie organizmu w powrocie do jego wyrównanych funkcji, czyli tzw homeostazy. Metodami biorezonansu nie leczymy, nie zajmujemy się stanami ostrymi, nie stawiamy diagnoz lekarskich, ani nie zmieniamy zaleceń lekarskich. Wszystkie informacje i materiały dostępne na stronie www.klinika-biorezonansu.pl służą jedynie celom edukacyjnym i nie mogą być stosowane zastępczo do diagnozy lekarza. Nie są też podstawą do stawiania ostatecznej diagnozy i podejmowania leczenia. Leczenie zawsze należy konsultować z lekarzem medycyny. Podczas stosowania terapii komplementarnych zalecamy skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym w celu oceny i ewentualnej diagnostyki stanu zdrowia. Zajmujemy się medycyną informacyjną i detoksykacyjną, holografią medyczną i homotoksykologią kliniczną. Nie należy samowolnie zmieniać zaleceń lekarskich na podstawie uzyskanej w naszym ośrodku diagnozy. W tym celu konieczna jest konsultacja lekarska. Przedstawiamy powyższą notę prawną w celu zaznajomienia naszych klientów o zakresie świadczonych usług metodą biorezonansu przed skorzystaniem z naszych diagnoz i terapii.