Urządzenie diagnostyczno-terapeutyczne Skaner 3D Spector

Nowe polskie urządzenie Spector ma poszerzoną bazę o dokładną diagnostykę obciążeń różnymi rodzajami bakterii Borelia i jej koinfekcji. Umożliwia korzystanie z unikalnej wersji oprogramowania Spector oraz Metapatia 3 Emerald. Wszystko jest zainstalowane i wbudowane w jeden panel komputera stojącego z dotykowym ekranem.

Na podstawie metod biorezonansu ustalono charakterystyczne dla danych tkanek, narządów, komórek, składników budowy komórek, czy nawet DNA i chromosomów widma oddziaływań w zakresie fal elektromagnetycznych. Widma te zawierają zbiór częstotliwości tych fal, które przepuszczane przez ludzki organizm, czy to w formie prądu elektrycznego, czy jak w przypadku urządzenia Skaner 3D, w formie impulsów elektromagnetycznych podawanych w odstępach milisekud przez układy mikrochipów wewnątrz słuchawek nausznych na poziomie głowy, dają różny poziom przewodnictwa ( oporu ). To jest rejestrowane przez te czujniki i przetwarzane przez oprogramowanie komputerowe i jest następnie porównywane ze wzorcami zdrowych i chorych tkanek, narządów itd. To właśnie w finalnym etapie obróbki informatycznej przedstawia obraz ciała ze wskazaniem na informacje o miejscach nieprawidłowego funkcjonowania tych tkanek, narządów, komórek itd. Analiza ta dodatkowo ukazuje informacje o zagrożeniach mikrobiologicznych w tych narządach wskazując aktywne patogeny takie, jak wirusy, bakterie, pierwotniaki, grzyby, czy pasożyty.

W oparciu o ten sam pomiar można wydobyć o wiele więcej informacji m.in. takie jak:

 1. Analiza biochemiczna – zaburzenia morfologii krwi, zaburzenia hormonalne, enzymatyczne.
 2. Patomorfologia – ocena histopatologiczna zmian tkankowych.
 3. Określenie rodzaju czynnej choroby, np. ostre zapalenie pęcherza moczowego.
 4. Oznaczenie stopnia zaawansowania choroby – ostra, przewlekła.
 5. Określenie prognozy rozwoju w czasie nawet na najbliższe 10 lat.
 6. Wczesne wykrycie zagrożeń nowotworowych z określeniem lokalizacji tych zagrożeń.
 7. Oznaczenie niedoborów witamin, mikro i makroelementów.
 8. Wskazanie na najskuteczniejsze indywidualnie dla badanej osoby preparaty witaminowe i suplementy.
 9. Indywidualny dobór diety i produktów żywieniowych usprawniających pracę danego narządu.
 10. Zindywidualizowany dobór zestawu ziół skutecznych w poprawie funkcjonowania określonych narządów i układów.
 11. Dobór preparatów homeopatycznych.
 12. Sprawdzenie stopnia skuteczności własnych produktów leczniczych i suplementów.

Co najważniejsze kontrola stanu organizmu poprzez urządzenie Skaner 3D daje możliwość doboru najskuteczniejszej formy terapii urządzeniami zawierającymi generatory impulsów elektrycznych, czy elektromagnetycznych w celu eliminowania zagrożeń związanych z obecnością drobnoustrojów patologicznych wywołujących określone stany chorobowe.

Oferta nasza obejmuje:

 • wykonanie badania na urządzeniu Skaner 3D
 • szkolenia z zakresu obsługi urządzenia Skaner 3D
 • sprzedaż urządzenia Skaner 3D (wraz ze szkoleniem 10 godzinnym prowadzonym przez lekarza w cenie)
 • sprzedaż ratalna urządzenia Skaner 3D bez pośredników
 • wypożyczenie urządzenia Skaner 3D

Oferta specjalna:

Sprzedaż w pakiecie : urządzenie Skaner 3D plus analizator Quantum ze szkoleniem prowadzonym przez lekarza we wskazanym przez klienta miejscu w cenie 17 500 zł brutto.

Możliwość rozłożenia płatnosci na raty. Oferta ograniczona w czasie – do końca roku 2016 lub do wyczerpania promocyjnych zestawów.

W sprawie zakupu Skaner 3D Spector prosimy o kontakt:

tel. 731 750 890 lub mailowy kontakt@bcgclinic.pl

Aktywni na
facebooku

Klinika Biorezonansu

Porady, opisy przypadków, autorskie wykłady dr Marcina Sowińskiego i nie tylko.

Medycyna naturalna

Profil poświęcony zgłebianiu wiedzy na temat medycyny naturalnej.

Borelioza

Aktualne informacje na temat boreliozy.

Nota prawna

Wykonywane diagnozy i terapie w Klinice Biorezonansu metodami biorezonansu nie są diagnozami i zabiegami medycznymi, a wykorzystywany sprzęt nie jest aparaturą medyczną w sensie medycyny akademickiej. Są to komplementarne terapie informacyjno-holistyczne, których celem jest profilaktyka i wspieranie organizmu w powrocie do jego wyrównanych funkcji, czyli tzw homeostazy. Metodami biorezonansu nie leczymy, nie zajmujemy się stanami ostrymi, nie stawiamy diagnoz lekarskich, ani nie zmieniamy zaleceń lekarskich. Wszystkie informacje i materiały dostępne na stronie www.klinika-biorezonansu.pl służą jedynie celom edukacyjnym i nie mogą być stosowane zastępczo do diagnozy lekarza. Nie są też podstawą do stawiania ostatecznej diagnozy i podejmowania leczenia. Leczenie zawsze należy konsultować z lekarzem medycyny. Podczas stosowania terapii komplementarnych zalecamy skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym w celu oceny i ewentualnej diagnostyki stanu zdrowia. Zajmujemy się medycyną informacyjną i detoksykacyjną, holografią medyczną i homotoksykologią kliniczną. Nie należy samowolnie zmieniać zaleceń lekarskich na podstawie uzyskanej w naszym ośrodku diagnozy. W tym celu konieczna jest konsultacja lekarska. Przedstawiamy powyższą notę prawną w celu zaznajomienia naszych klientów o zakresie świadczonych usług metodą biorezonansu przed skorzystaniem z naszych diagnoz i terapii.