Zalety

Responsive image

Metoda, która działa

Biorezonans jest metodą medycyny naturalnej opartej na ponad 70-letnim doświadczeniu wielu tysięcy lekarzy i naukowców z całego świata. Wykorzystuje się w niej do diagnostyki i terapii odpowiednie częstotliwości pól elektromagnetycznych, które odbierane w badaniu przez elektrody mające kontakt ze skórą pacjenta w sposób bezinwazyjny i niebolesny pozwalają określić czynniki chorobotwórcze odpowiedzialne za powstanie konkretnych chorób.

W naszej praktyce podkreślamy niezmiernie ważną rolę profesjonalnego badania w celu ustalenia najważniejszych patogenów lub innych czynników wywołujących kaskadę zmian patologicznych w określonych narządach. To badanie powala także na wczesne wykrywanie rozpoczynających się patologii, które prowadzą po wielu latach do rozwoju poważnych chorób. W ten sposób jesteśmy w stanie skutecznie leczyć i zapobiegać chorobom.

Metody nieinwazyjne
czyli bezbolesna diagnoza i leczenie

Wysoka skuteczność
diagnozowania i leczenia

Badanie wielu narządów
podczas jednej godzinnej sesji

Błyskawiczne
odnajdywanie przyczyn schorzeń

Jak przygotować się do badania biorezonansem?

  1. Abstynencja od napojów alkoholowych 3 dni przed badaniem.
  2. W przeddzień badania i w dniu badania należy powstrzymać się od zażywania leków i suplementów. To zalecenie nie dotyczy leków niezbędnych, których zaprzestanie przyjmowania mogłoby spowodować nagłe pogorszenie stanu zdrowia np. leków na nadciśnienie, astmę oskrzelową, w tym przypadku konieczna byłaby decyzja lekarza.
  3. Przez 3 godziny przed badaniem należy powstrzymać się od napojów tonizujących lub pobudzających np. Redbull, Coca-Colla, kawy, herbaty, itp.
  4. Podczas badania najlepiej jest nie nosić ubrań i bielizny z materiałów syntetycznych proszę założyć ubranie bawełniane z naturalnych materiałów i łatwe do zdjęcia np. do badania stóp elektrodami.
  5. Podczas badania proszę zdjąć wszelkie metalowe przedmioty, biżuterię, pierścionki, kolczyki, okulary, paski, itp., nie ma konieczności zdejmowania protez.
  6. Nie należy przychodzić na badanie na czczo lub głodnym, proszę normalnie spożywać wszystkie pokarmy jak zwykle.
  7. W czasie badania pacjent powinien pozostać w gabinecie sam, bez rodziny, osób bliskich i towarzyszących. Dziecko jeśli to możliwe najlepiej przygotować tak, żeby, jeśli to możliwe, nie musiało przebywać podczas badania na rękach, czy nogach rodzica, małe dzieci powinny stać na podłodze podczas badania i warto mieć coś do ich zainteresowania na ok. 45 minut. Dzieci w wieku do 3 lat mogą być badane wyłącznie w obecności matki dziecka.
  8. Należy poinformować badającego o wszelkich montowanych w ciele na stale elementach i o przeszczepianych narządach.
  9. W czasie samego badania proszę powstrzymywać się od rozmów i pytań.
  10. Proszę pozostawić na czas badania na odległość ok 2 m telefony komórkowe itp. sprzęt wyłączając go na ten czas. Badanie trwa ok 60 minut.
pobierz w PDF

Aktywni na
facebooku

Klinika Biorezonansu

Porady, opisy przypadków, autorskie wykłady dr Marcina Sowińskiego i nie tylko.

Medycyna naturalna

Profil poświęcony zgłebianiu wiedzy na temat medycyny naturalnej.

Borelioza

Aktualne informacje na temat boreliozy.

Nota prawna

Wykonywane diagnozy i terapie w Klinice Biorezonansu metodami biorezonansu nie są diagnozami i zabiegami medycznymi, a wykorzystywany sprzęt nie jest aparaturą medyczną w sensie medycyny akademickiej. Są to komplementarne terapie informacyjno-holistyczne, których celem jest profilaktyka i wspieranie organizmu w powrocie do jego wyrównanych funkcji, czyli tzw homeostazy. Metodami biorezonansu nie leczymy, nie zajmujemy się stanami ostrymi, nie stawiamy diagnoz lekarskich, ani nie zmieniamy zaleceń lekarskich. Wszystkie informacje i materiały dostępne na stronie www.klinika-biorezonansu.pl służą jedynie celom edukacyjnym i nie mogą być stosowane zastępczo do diagnozy lekarza. Nie są też podstawą do stawiania ostatecznej diagnozy i podejmowania leczenia. Leczenie zawsze należy konsultować z lekarzem medycyny. Podczas stosowania terapii komplementarnych zalecamy skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym w celu oceny i ewentualnej diagnostyki stanu zdrowia. Zajmujemy się medycyną informacyjną i detoksykacyjną, holografią medyczną i homotoksykologią kliniczną. Nie należy samowolnie zmieniać zaleceń lekarskich na podstawie uzyskanej w naszym ośrodku diagnozy. W tym celu konieczna jest konsultacja lekarska. Przedstawiamy powyższą notę prawną w celu zaznajomienia naszych klientów o zakresie świadczonych usług metodą biorezonansu przed skorzystaniem z naszych diagnoz i terapii.